D.U.K.

Apsipirkimas

Mūsų el. parduotuvėje galima apsipirkti ir su registracija, ir be jos (pasirinkus svečio statusą). Pirkėjams visada rekomenduojame užsiregistruoti, nes tai padaryti itin paprasta, o apsipirkimas tampa kur kas greitesnis ir paprastesnis. Užsiregistravę turėsite galimybę matyti visus savo užsakymus, lengvai ir patogiai atliksite prekių grąžinimą, o sugrįžę kitam pirkiniui, jau turėsite išsaugoję mokėjimų kortelės duomenis ir pristatymo adresą. Kiti registruotų patipati.lt pirkėjų pranašumai: specialūs pasiūlymai, gimtadienio nuolaidos ir galimybė pirmiesiems sužinoti apie išpardavimus ar naujas kolekcijas.

Sėkmingai pateikęs užsakymą, pirkėjas gauna tai patvirtinantį el. laišką su visomis užsakymo detalėmis. Jeigu užsakymo įvykdyti nepavyksta, klientas gauna el. laišką su informacija, kodėl užsakymas negali būti įvykdytas. Po užsakymo patvirtinimo atšaukti užsakymo nebegalima, nes prekės jau ruošiamos išsiųsti.

Tų pačių prekių kainos el. parduotuvėje patipati.lt ir fizinėse PatiPati parduotuvėse yra vienodos. Kaina skirtis gali tik tuo atveju, jeigu kažkurioje iš parduotuvių taikoma speciali tik tai parduotuvei skirta nuolaida arba tuomet, kai el. parduotuvės pirkėjas gauna specialų pasiūlymą (vienkartinę prisijungimo nuolaidą).

Atsiskaitymas

Perkant internetu, atsiskaityti už prekes galima MAESTRO, VISA, MASTERCARD debetinėmis, kreditinėmis kortelėmis, per elektroninę bankininkystę. Sumokėti grynaisiais ar mokėjimo kortele galima tik atsiimant prekes fizinėse PatiPati parduotuvėse: Vokiečių g. 16, Vilnius; PC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius; Laisvės al. 101, Kaunas.

Sėkmingai atlikę mokėjimą, gausite tai patvirtinantį laišką „Užsakymo patvirtinimas“.

Jums tereikia parašyti mums skiltyje „Kontaktai“, kad bus reikalinga PVM sąskaita faktūra, ir įrašyti įmonės rekvizitus. Atlikus užsakymą, PVM sąskaita faktūra bus išsiųsta nurodytu el. pašto adresu. 

Pristatymas

Siūlome keletą patogių pristatymo būdų:

  • pristatymas į pasirinktą parduotuvę (pristatymas į parduotuves visada NEMOKAMAS).
  • pristatymas į siuntų terminalą (paštomatą).
  • pristatymas į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu per kurjerį.

Nemokamas pristatymas:

  • Lietuvoje, perkant daugiau kaip už 50 €.
  • Europos Sąjungos šalyse, perkant daugiau kaip už 100 €.
  • Dėl prekių siuntimo į Europos Sąjungos šalis, susisekite su mumis [email protected].

VILNIUJE:

Parduotuvė PatiPati, PC „PANORAMA“, Saltoniškių g. 9, tel. +370 656 72 541.

Darbo laikas I–VII 10.00–21.00

Parduotuvė PatiPati, Vokiečių g. 16, tel. +370 656 72 540.

Darbo laikas I–V 11.00–19.00, VI 11.00–17.00

KAUNE:

Parduotuvė PatiPati, Laisvės al. 101, tel. +370 655 01 091.

Darbo laikas I–V 10.00–19.00, VI 10.00–17.00

Lietuvoje siuntos pristatomos per 1–5 darbo dienas.

Į ES šalis – per 5–20 darbo dienų.

Kai užsakymas atkeliauja į pirkėjo pasirinktą parduotuvę, jis apie tai informuojamas el. paštu. Gautus užsakymo QR kodą ir savo ID kortelę reikia parodyti konsultantui kasoje. Jeigu pirkėjas pageidauja, kad užsakytas prekes už jį atsiimtų kitas asmuo, šis asmuo privalo pateikti el. laišką su užsakymo QR kodu ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Užsakymo būseną galite stebėti patipati.lt skiltyje „Mano paskyra“. Sėkmingai pateikęs užsakymą, pirkėjas gaus tai patvirtinantį el. laišką su visomis užsakymo detalėmis. Po patvirtinimo galimybės atšaukti užsakymą nebėra, nes prekės ruošiamos išsiųsti. Jeigu užsakymo įvykdyti nepavyks, klientas gaus el. laišką su informacija, kodėl užsakymas negali būti įvykdytas.

Prekes pristatome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grąžinimas

Taip, grąžinti galima nedėvėtas, netikusias ar brokuotas prekes per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms). Grąžinti negalima tik apatinių aksesuarus.

 

Pinigai grąžinami per 5 darbo dienas nuo grąžinimo patvirtinimo tuo pačiu mokėjimo būdu, kuris buvo naudotas pirkimo metu. Atlikus grąžinimą, klientas gaus tai patvirtinantį elektroninį laišką. Teisės aktai numato galimybę pinigus grąžinti per 14 dienų nuo informacijos apie sutarties atsisakymą pateikimo dienos.

Prekių grąžinimą apmoka pirkėjas, kaina priklauso nuo siuntimo įkainių.

Produktas

Jeigu Jus dominanti prekė išparduota, galite atsiųsti mums užklausą į info@patipati.lt. Prekei vėl atsiradus prekyboje, informuosime Jus el. laišku. Svarbu: informacija apie prekyboje vėl esančią prekę nėra prekės rezervacija.

Lojalumas

Taip, internetinėje parduotuvėje patipati.lt galioja fizinių parduotuvių lojalumo kortelės.

Lojalumo kortelės nuolaida galioja visoms nenukainotoms prekėms, esančioms el. parduotuvėje patipati.lt.