Grąžinimas / keitimas

Grąžinti prekes, įsigytas patipati.lt elektroninėje parduotuvėje, ir atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekės dydį yra visiškai paprasta. 

Kartu su užsakytomis prekėmis pirkėjas gauna prekės grąžinimo / keitimo prašymą. Jei elektroninėje parduotuvėje patipati.lt pirkta prekė netiko, užpildytą prekės grąžinimo / keitimo prašymą turite atsiųsti kartu su grąžinama preke. Grąžinti ar pakeisti netikusias prekes galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Prekės grąžinimo / keitimo priežasties nurodyti nebūtina. 

Prekes, pirktas elektroninėje parduotuvėje patipati.lt, per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. 

galima grąžinti ar pakeisti:

  • jei prekės nebuvo dėvėtos, kitaip pažeistos, prekės yra nesugadintos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos bei vertės;
  • tik originalioje gamintojo pakuotėje su visomis prisegtomis ir nesugadintomis etiketėmis.

Grąžinti negalima tik apatinių aksesuarus.

Prekes galima grąžinti:

  •  į LP Express paštomatą: PC Panorama, Saltoniškių g. 9, Vilnius;
  • į fizines PatiPati parduotuves jų darbo metu Vilniuje: PC „Panorama“ arba Vokiečių g. 16; Kaune, Laisvės al. 101. Tai pats paprasčiausias būdas tiesiog atnešti prekes į parduotuvę kartu su užpildytu grąžinimo / keitimo prašymu.

Prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas.

Vykdant prekių keitimą, prekes pardavėjas pirkėjui siunčia nemokamai VIENĄ KARTĄ.  

Jei grąžintos prekės atitinka grąžinimo taisyklėse nustatytus reikalavimus, pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes arba grąžinti už jas pirkėjo sumokėtus pinigus.

Prekę galima pakeisti tik į to paties modelio kitą dydį.

Už prekių pristatymą pinigai nėra grąžinami.

Užsakymo atšaukimas ir grąžinimas, perkant dovanų čekių:

Užsakymo atšaukimo ir grąžinimo atveju pinigai grįš į tą patį dovanų čekį, kuriuo apmokėjote užsakymą, todėl perkant prekes su dovanų čekiu, prašome jį išsaugoti, kol įsitikinsite, kad prekės Jums yra tinkamos.